تماس با ما


ایمیل:anapananashr@gmail.com      


شماره تماس: ۶۶۴۳۳۱۳۱ (021)


همراه : 09213252858

3 دیدگاه در “تماس با ما

  1. با سلام
    کتاب جادو کتاب بسیار خوبی بود، ممنون از انتشار این کتاب. سایر کتاب های دنیل استیل را کی چاپ می کنید؟ امیدوارم برای آنها لازم نباشد تا نمایشگاه کتاب صبر نمایم.

  2. سلام چندی پیش در هزار داستان مصاحبه شما رو دیدم من عمیقا پدرتون رو دوست داشتم بازیهاش و اشعارش و کلا شخصیتش میدونید چرا ؟راستش من سالها پیش کتابی از یه فیلسوف هندی خونده بودم نمی دونم نویسنده کریشنا مورتی بود یا … در هر حال در اون کتاب نویسنده رسیدن یک انسان به بلوغ فکری و مرتبه بلند انسانیت رو توضیح داده بود که من همیشه فکر می کردم و البته فکر می کنم پدر شما به این مرحله رسیده بود انسانی فارغ از همه چیز .او از مرحله شخصیت گذشته بود یا شاید اصلا وارد این مرحله از زندگی نشده بود او یک فرد بود بدون چیزی که ما شخصیت می نامیم او به فردیت رسیده بود وقتی من مصاحبه شما رو دیدم راستش گریه کردم هر چند اشکامو از همه پنهان کردم آخه میدونین به قول ما ایرانی ها مرد که گریه نمیکنه این افکار نتیجه شخصیته نشانه اینه که ما به فردیت نرسیده ایم یعنی این نتیجه تاثیر اطراف بر افکار ماست .در هر حال من نمی دونم چی باعث شد من گریه بکنم لحن صدای شما ,یادآوری خاطرات فیلمها و یا اشعار پدرتون .در هر حال من احساس میکنم شما هم مانند پدرتان انسانی پاک هستید …………….

  3. باسلام خانم پناهی من ارادت خاصی به پدربزرگوارتان دارم .خواستم درمورد چاپ کتاب داستان که نویسنده ش قادر به پرداخت هزینه کتاب نیست شما چه تصمیمی میگیرید ممنون میشوم هرچه سریعتر پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *