پیشنهاد ویژه

تا 2۰ درصد تخفیف ویژه رمان های تازه منتشر شده

شرایط و ضوابط فروشگاه آناپنا

۲. پس از تایید سفارش و انجام عملیات کارت به کارت، سفارش همان روز به آدرس تایید شده در سایت ارسال خواهد شد. سفارشات شهرستان توسط پست پیشتاز تا 48 سایت به دست سفارش دهنده خواهد رسید.

نکته ۲: بعد از انجام کارت به کارت لطفا با همکاران ما تماس گرفته تا پرداخت شما تأیید شده و نسبت به ارسال سفارشات اقدام کنند.

 

۳. خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و…) بر عهده تولید کننده محصول است و آناپنا هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

۴. مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن ادیبان روز تنها می تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.

 

به دلیل افزایش قیمت کاغذ و شرایط اقتصادی کنونی تغییر قیمت کتاب ها یا بصورت برچسب و یا مهر در صفحه شناسنامه کتاب درج خواهد شد.

 

نکته ۳: در صورت چاپ تمام بودن کتاب و یا غیرقابل تهیه بودن آن، وجه عیناً به حساب مشتری مسترد خواهد شد.

۵. اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و…) صرفاً در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر انتشارات آناپنا می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.

کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.

Receive the latest news

Subscribe To Our Weekly Newsletter

Get notified about new articles